Про нас Доставка та оплата Умови повернення Умови згоди Акції Контакти
Статті Особистий кабінет Пошук Мої вподобання
+380 (93) 122 06 83
sale@mixtattoo.com.ua
з 09:00 до 20:00
з 09:00 до 20:00
+380 (93) 122 06 83
Замовити
дзвінок
X

Зворотній дзвінок!Найкращі картриджі для тату машинки у 2024 році

Автор: Mixtattoo Дата: 26.06.2024 Переглядів: 34 Коментарі: 0
Найкращі картриджі для тату машинки у 2024 році
Популярні картриджі для тату машинки з'явилися на ринку нещодавно – менш ніж 10 років тому. Незважаючи на це, сьогодні відома величезна кількість брендів (як вітчизняних, так і зарубіжних), які пропонують власні витратні матеріали на сучасному ринку. Всі голки прийнято розрізняти з урахуванням конкретної конфігурації, тому навіть досвідчені майстри татуювань, перманентного макіяжу відчувають деякі складнощі в процесі здійснення покупки.

За своєю конструкцією картридж на тату машинку – це стандартна татуювальна голка, яка знаходиться у спеціальному захисному корпусі, виготовленому з медичного пластикового матеріалу. В основі конструкції застосовують також поворотний механізм з окремим відсіком, призначеним для набору необхідної кількості пігменту.

Принцип роботи картриджа досить простий та зрозумілий:


1. Включаємо тату машинку, запускаючи в роботу її двигун.
2. Починає працювати ексцентрик, виконуючи обертальні рухи.
3. Під впливом цих рухів штовхач (бар) запускає у роботу голку, що знаходиться у корпусі.
4. Голка плавно виходить з носика та знову повертається назад.

Таким чином, відбувається процес нанесення конкретного пігменту під шкіру, створення ліній, тіней та використання різних технік. 

Які бувають картриджі для тату машинок


На сайті нашого інтернет-магазину запропоновані найпопулярніші різновиди картриджів для тату машинки, які допоможуть виконати будь-які завдання. Завдяки цьому розмаїттю можна створювати малюнки на поверхні шкіри, скориставшись власною фантазією.

Усі картриджі прийнято розрізняти з урахуванням особливостей спайки голок та діаметра. Відштовхуючись від даних параметрів, майстри зможуть підібрати потрібний варіант для майбутньої роботи.

Виходячи з критерію «спайка голок», розрізняють наступні види:


• Round Liner (RL) – усі голки були спаяні в коло та на кінцях стягнуті в один пучок. Цей варіант є незамінним для різних контурів, але можна використовувати й для штрихів.
• Round Shader (RS) – голки трохи нагадують попередній тип, оскільки спаяні в коло, але при цьому вони розпаяні на кінцях. Цей варіант призначений для зафарбування дрібних елементів, але багато професіоналів експериментують і застосовують їх для товстих контурів.
• Magnum-1 (M1) – це плоска спайка голок, які розташовані у два ряди. Незважаючи на те, що вони були створені для зафарбовування, продумана конфігурація дозволяє використовувати картриджі для м'яких тіней.
• Magnum-2 (M2) – ще одна плоска спайка голок, які розташовані у два ряди та відрізняються від попереднього типу тим, що всі голки розташовані один над одним. Тому вони використовуються для максимально щільного зафарбовування.
• Round Magnum (RM) – спайка плоскої форми із закругленими краями та з голками у два ряди. Це відмінне рішення для розтушування пігменту, для зафарбування великих ділянок на тілі.

Розглядаючи різні види картриджів для тату машинки, неможливо не відзначити різні діаметри на вибір. При цьому варто пам'ятати, що діаметр прямо впливає на ступінь травмування шкіри під час роботи.

Сьогодні розрізняють такі види:


• 06 (0,20 мм) – тонкий лайнер, який відмінно підходить для перманентного макіяжу.
• 08 (0,25 мм) – найтонший лайнер для створення акуратних контурів.
• 10 (0,30 мм) – це «золота середина» чи середній діаметр, який прозвали універсальним.
• 12 (0,35 мм) – стандартний діаметр, з яким найчастіше працюють тату майстри. 
• 14 (0,40 мм) – досить товста голка, призначена для жирного контуру, що характерно для стилю OLD SCHOOL.

Необхідно пам'ятати наступне важливе правило: чим більше діаметр голки, тим більше піксель і тим менша глибина проколу шкіри.

Чим відрізняються картриджі для тату машинок


Часто майстри вибирають картриджі для тату, купити які можна у нашому магазині mixtattoo.com.ua, для роботи з роторними машинками, але деякі майстри експериментують і з індукцією. Сучасний ринок досить різноманітний, а тому на вибір запропоновано безліч картриджів, які мають різні відмінності:

• За типом пристрою всі моделі можуть бути з мембраною, пружинкою чи резинкою.
• За кількістю голок в одній спайці розрізняють моделі з 1 голкою або від 20 голок і більше. Середнім значенням називають 3-15 голок.
• По товщині та діаметру розрізняють модель від 06 (0,20 мм) до 14 (0,40 мм).
• За типом заточування розрізняють картриджі для вирішення певного списку завдань: наприклад, шот – до 3 мм, медіум – 5 мм, лонг – від 5 мм, екстра – понад 9-11 мм.

Максимально тонкі голки гарантують максимально точний та якісний прокол шкіри, але при цьому вони характеризуються підвищеною травматизацією. З їх допомогою майстру набагато простіше організувати щільне внесення пігменту. Вибираючи відповідні картриджі тату машини, не менш важливим є індивідуальні особливості кожного клієнта.

Як обрати картриджі для тату машинки у 2024 році


Запропоноване маркування картриджів для тату дещо спрощує процес вибору необхідних моделей. Адже різноманітний асортимент ускладнює процедуру підбору не лише для новачків, а й для професіоналів.

Незважаючи на те, що всі сучасні модулі для тату машинки виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, інші властивості відрізняються в кожній моделі. Тому при виборі варто врахувати:

1. Довжину носика.
2. Ергономічні властивості корпусної частини.
3. Ширину вирви сопла (основне завдання – забір пігменту в накопичувальний відсік з подальшою віддачею). Широке сопло гарантує меншу стабільність голки під час усього робочого процесу.
4. Компанію, що є виробником конкретної моделі.
5. Ціну товару (бюджет, виділений для придбання товару).

Причому кожен з перерахованих вище критеріїв має прямий вплив на якість зображення, на комфорт у процесі роботи майстра. Наприклад, довжина носика впливає на швидкість віддачі використовуваного пігменту: що коротше носик, то швидше відбувається процедура віддачі пігменту.

Скільки коштують картриджі для тату машинки


Представлені картриджі для тату машинки, купити які можна для створення татуювань, для перманентного макіяжу, відрізняються різноманітними цінами. У результаті кожен майстер може задовольнити власні потреби та вибрати ідеальне рішення з урахуванням виділеного бюджету. Це можуть бути якісні бюджетні моделі, картриджі із середнього чи преміального сегмента.

На остаточну вартість впливає одразу кілька важливих факторів:


1. Бренд.
2. Матеріал, взятий за основу у процесі виробництва.
3. Тип спайки голок, діаметр.
4. Інші додаткові та відмінні особливості.

Щоб не заплутатися у величезному асортименті, необхідно скористатися допомогою менеджерів нашого інтернет-магазину, які готові надати консультацію для клієнтів. Не менш важливою перевагою є можливість порівняти між собою відразу кілька картриджів від різних брендів, щоб обрати найкращий варіант. Потрібно вибирати моделі, відштовхуючись від індивідуальних уподобань майстра, його технік та стилю.

Купити картриджі для тату машинки можна на сайті «Mixtattoo» у Києві за демократичними цінами. Обирайте сертифіковані товари, замовляючи доставку по всім районам Києва та в інші міста України.

Коментарі

Написати коментар
Відрізнятись - дозволено!
Відрізнятись - дозволено!Зручна оплата

Сплачуйте товар онлайн картками Visa/MasterCard або при отриманні у відділенні Нової Пошти.

Швидка доставка

Доставляємо товар по всій Україні протягом 1-2 днів.

Якісна продукція

Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію яка має сертифікати якості.

Повернення та обмін

Ви можете повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту покупки.


ІНФОРМАЦІЯ

Про нас
Доставка та оплата
Умови повернення
Умови згоди
Акційні товари
Контакти

ДОДАТКОВО

Пошук товарів
Особистий кабінет
Мої вподобання
Карта сайту
Історія замовлень

ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


+380 (93) 122 06 83
sale@mixtattoo.com.ua
з 09:00 до 20:00

МЕСЕНДЖЕРИ
Mix TATTOO - Все для татуювання © 2024 | Усі права захищені


Зручна оплата

Сплачуйте товар онлайн картками Visa/MasterCard або при отриманні у відділенні Нової Пошти.

Швидка доставка

Доставляємо товар по всій Україні протягом 1-2 днів.

Якісна продукція

Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію яка має сертифікати якості.

Повернення та обмін

Ви можете повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту покупки.


ІНФОРМАЦІЯ

Про нас
Доставка та оплата
Умови повернення
Умови згоди
Акційні товари
Контакти

ДОДАТКОВО

Пошук товарів
Особистий кабінет
Мої вподобання
Карта сайту
Історія замовлень


ЗВ'ЯЗОК З НАМИ


+380 (93) 122 06 83
sale@mixtattoo.com.ua
з 09:00 до 20:00


МЕСЕНДЖЕРИ
Mix TATTOO - Все для татуювання © 2024 | Усі права захищені